بهین یار بستر مدیریت اطلاعات بازاریابی آنلاین است که از طریق آن هر کاربر ثبت شده ای می تواند برای برقراری و حفظ کسب و کار، مبادلات تجاری با تأمین کنندگان و مشتریان و آگاهی از تعداد واحدهای مشابه با فعالیت خود، دریافت گزارشات طرح کسب و کار و صادرات و واردات و ... از طریق ثبت ایجاب و قبول با کاربرهای دیگر در تماس باشد. این توافق‌نامه وفق ماده 10 قانون مدنی فی‌مابین بهین یار( سامانه مدیریت اطلاعات بازاریابی واحدهای صنعتی و معدنی با دامنه ( behinyar.ir ) و کاربران بهین یار( شما ) می‌باشد. کاربر با شروع استفاده از خدمات ارائه شده توسط بهین یار، تعهد به رعایت مفاد این توافق‌نامه را تایید می‌کند.

شرایط و مقررات تشریح شده در این صفحه، مشخص میکند که چگونه وبسایت و خدمات بهین یار باید مورد استفاده قرار گیرد و نهایتاً روابط فیمابین بهین یار و کاربران (ثبت شده و ثبت نشده) آن را تنظیم می‌کند. لطفاً شرایط و مقررات حاضر را به دقت مطالعه بفرمائید و در صورتی که برای شما قابل قبول نیست، استفاده خود از وب سایت یا خدمات بهین یار را به هر نحو متوقف فرمایید.

استفاده از بهین یار منوط به قبول شرایط این توافق نامه می باشد. لازم به ذکر است که هر زمان تغییراتی در این توافقنامه اعمال شود، نسخه به روز شده آن در سایت قرار خواهد گرفت، بدیهی ست که ایشان با مرور منظم سایت می توانند از این تغییرات آگاه شوند.

زمانی که شما جهت ثبت نام و باز کردن حساب کاربری نزد بهین یار اقدام می کنید، نیاز به تکمیل یک فرم ثبت نام آنلاین خواهد داشت. ممکن است از ایمیل شما جهت معرفی مشتریان و تأمین کنندگان جدید و یا اطلاع رسانی استفاده نماییم. همچنین بهین یار ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، کافی است از طریق بخش پشتیبانی در سامانه کاربری و یا فرم ارتباط با ما و یا در انتهای ایمیل ارسالی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

- ما تمام روش های منطقی و معقول جهت حفاظت از داده های شما را انجام می دهیم، اما شما تایید و موافقت می کنید که بهین یار نمی بایست و نمی تواند مسئولیت هر نوع استفاده غیرمجاز، اشاعه، صدمه و یا نابودی داده ها بر عهده گیرد مگر مواردی که در قانون به صراحت ذکر شده باشد. - تأکید می کنیم که حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. - اطاعات ارائه شده توسط شما بر روي سرورهايي واقع در سراسر دنيا ذخيره مي گردد. بهین یار هيچ مسئوليتي از بابت محل ذخيره اطلاعات شما ندارد. با استفاده از وبسايت و خدمات آن، شما رضايت خود در خصوص اخذ، انتقال به خارج از كشور، ذخيره سازي و استفاده از اطلاعات شخصي كه براي خدمات عرضه شده ارائه مي نماييد را اعلام مي داريد. همچنين رضايت خود به اخذ، تغيير يا به روز رساني اطلاعاتي كه ممكن است به وبسايت ارائه نماييد را اعلام مي داريد.

درصورتی که داده های ارائه شده توسط شما تغییر یافتند، به عنوان مثال اطلاعات تماس شما تغییر یافت، لطفا از طریق وب سایت،بخش ارتباط با ما، اطلاعات جدید و بروز خود را ارسال نمایید تا در اولین فرصت در سامانه بروزرسانی انجام شود.

حريم خصوصي شما براي ما داراي اهميت بوده و ما اقداماتي انجام داده ايم كه اطمينان حاصل نماييم تا غير از اطلاعاتي كه براي ثبت نام شما براي خدمات ما و حفاظت از حساب شما لازم است اطلاعات اضافي از شما اخذ نگردد.

حق هرگونه تغییر و تکمیل این شرایط و مقررات در هر زمان برای بهین یار محفوظ می باشد. شما می دانید و توافق می نمایید که شخصاً مسئول مطالعه این شرایط و مقررات و هرگونه تغییرات بعدی آن در هر زمان می باشید. در صورتی که در حال حاضر و یا بعداً مخالفتی با هر یک از این شرایط و مقررات، دستورالعمل ها یا هرگونه تغییر محتوای شرایط و مقررات دارید یا در صورتی که به هر نحو از وب سایت راضی نیستید، باید فوراً نسبت به قطع دسترسی یا استفاده از وب سایت، خدمات و محتوای آن که در این شرایط و مقررات تعریف شده است اقدام نمایید.

بهین یار هیچ مسئولیتی را برای ممیزی نمی پذیرد و بهین یار بدینوسیله اعلام می نماید و هشدار می دهد که ممکن است خطراتی در انجام معامله با شرکتها، واحدهای تجاری یا اشخاصی که با عنوانهای نادرست فعالیت می کنند وجود داشته باشد. بهین یار نمی تواند هویت مورد نظر هر کاربر (بدون محدودیت شامل اعضای ویژه)، مقاصد و محصولات آنها را تأیید و ممیزی نماید. ما اکیداً پیشنهاد می نماییم که شما برای ارزیابی هر شرکت، واحد تجاری یا شخصی که از طریق وب سایت با آن معامله می نمایید، از سایر طرق و قضاوت منطقی نیز استفاده نمایید.

بهین یار برای کاربران خود این فرصت را فراهم می آورد که به طرف های معامله خود دسترسی داشته باشند. این امر برای تسهیل مدیریت بازاریابی شرکت و تحلیل به موقع بازار بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری است.تأکید میکنیم که حتی المقدور اطلاعات و جزییات تماس مربوط به حوزه بازاریابی و فروش خود را در هنگام تکمیل اطلاعات کسب و کار ثبت کنید. شما بدینوسیله مکلف به استفاده از جزئیات تماس سایر کاربران فقط برای اهداف تجاری، شروع معامله، انجام استعلام و پیگیری های بعدی هستید. بهین یار مسئولیتی برای انجام تماس فراتر از آنچه در بسته عضویت آمده است ندارد. علاوه بر آن، بهین یار مسئولیتی برای صحت اطلاعات تماس کاربران یا پاسخگوئی آنها ندارد. اما بهین یار این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت آگاه شدن از جزئیات صحیح، نسبت به اصلاح اطلاعات تماس اقدام نماید.

- دو نوع عضویت تحت عناوین عضویت رایگان و عضویت ویژه در سایت بهین یار موجود می باشد. خدمات قابل ارائه به این عضویت ها متفاوت هستند و عضویت ویژه دارای خدمات بیشتری به شرح مندرج در وب سایت است. جهت دسترسی به کلیه قسمت های سیستم مدیریت اطلاعات بازاریابی بهین یار، لازم است که کاربر از عضویت ویژه استفاده کند که مبالغ آن در قسمت عضویت ویژه در سایت آورده شده است. - بهین یار این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان بر اساس نیاز بازار، درخواست کاربران و غیره و یا به صلاحدید خود، خدمات موجود برای عضویت ها را تغییر، اصلاح، جایگزین، تکمیل یا حذف و غیره نماید.

کاربر پس از عضویت ویژه، یک ماه این اختیار را داردکه توافقنامه را به هر دلیلی به صورت یکطرفه کنسل کرده و بهین یار مکلف است تمام هزیته های پرداخت شده توسط کاربر را به ایشان عودت دهد( یک ماه ضمانت برگشت پول)، پس از گذشت یک ماه هیچ مبلغی به کاربر پرداخت نخواهد شد. پرداخت ها از طریق سیستم اینترنتی قابل انجام می باشد.

بهین یار تنها به عنوان یک کانال منفعل و سامانه تبادل محتوای کاربران می باشد که موجب معاملات تجاری و بازرگانی بیشتر بین کاربران مربوطه می شود اما در یک معامله مشخص، نماینده هیچ یک از طرفین (فروشنده یا خریدار) نمی باشد. بهین یار تحت هیچ شرایطی در هیچ معامله تجاری یا بازرگانی بین کاربران دخیل نمی باشد و هیچ نظارت و کنترل و تأییدی بر روی آن معاملات ندارد و به هر نحو و تحت هیچ شرایطی مسئولیتی در این خصوص ندارد .

- کاربران موافقت و تایید میکنند که با ارائه هر اطلاعات و محتوایی به بهین یار اجازه استفاده، باز نشر، انتشار ،آماده سازی نمایش و اجرا را به صورت برگشت ناپذیر، غیر قابل رجوع، همیشگی، غیر انحصاری، بدون حق امتیاز، با حق دادن مجوز فرعی و قابل انتقال آن محتوا را در ارتباط با خدمات و تجارت بهین یار میدهند. بهین یار به منظور میزبانی و نمایش اطلاعات و محتواهایی که به او داده اند به اختیارات مذکور احتیاج دارد. - کاربران بر محتوا، صحت، به موقع بودن، طرح و کامل بودن اطلاعاتی که فراهم میکنند مسئول هستند. کاربران صراحتا اعلام کردند که این اطلاعات مطابق با قوانین و مقررات کاربردی-اجرایی است ،بدین لحاظ بهین یار از هر گونه ادعایی از طرف کاربران مبری است و در غیر اینصورت بهین یار از هرگونه مجازات یا دعاوی که علیه اش به خاطر نقض تعهدات کاربران متحمل میشود مصون میباشد. - بهین یار هیچ گونه مسئولیت نسبت به ناتوانی کاربر در استفاده از خدمات بهین یار و یا دسترسی غیر مجاز شخص ثالث به اطلاعات مشتری از طریق داشتن گذر واژه و ورود به حساب کاربری وی و همچنین مشکلات مربوط به اینترنت که باعث مشکل در ارائه این خدمت می شود را ندارد. - کاربر تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی می باشد و هرگونه عدم رعایت قوانین بر عهده و مسئولیت خود کاربر می باشد و بهین یار در قبال اعمال خلاف قانون مشتری و کاربرانش هیچ گونه مسئولیتی ندارد

در صورتیکه تشخیص داده شود و متوجه شویم نقض قوانین حاکم صورت پذیرفته است ما میتوانیم به سرعت هر کدام از محتویات و داده های ثبت نامی و عضویتی که به ما داده اید، همینطور ارتباطی که با وب سایت های دیگر وجود دارد را متوقف کنیم. ما همچنین میتوانیم با یک اخطار رسمی به خاطر نقض حقوق رقابت برخورد کنیم و به سرعت فعالیت ها و ثبت نام و حساب کاربری را خاتمه بدهیم.

در صورت تخلف و یا عدم رعایت تمام یا قسمتی از شرایط توافق نامه توسط شما و یا در صورت هرگونه اعلام اطلاعات خلاف واقع و انجام عمل منجر به نقض توافق از سوی شما، بهین یار محق است به مسدود نمودن حساب مشتری و جبران خسارت وارده از محل وجوهات پرداخت شده بدون مراجعه به مراجع قضایی و اداری.

به هنگام بروز مصادیقی از قوای قهریه اعم از حوادث طبیعی و غیر طبیعی که حدوث و رفع آنها از حیطه و توان و اقتدار آرمیتیس خارج بوده از قبیل جنگ، زلزله، طوفان، سیل، اعتصاب، اشکالات ناشی از ماهواره، فیلترینگ، محدودیت های قانونی، وضع قوانین و مقررات دولتی در خصوص موضوع توافق نامه و مانند این ها، تا زمانی که وضعیت فوق العاده و تبعات آن برطرف نشده باشد به گونه ای که انجام تعهدات و خدمات این توافق نامه را با اشکال مواجه کند مسئولیتی متوجه بهین یار نخواهد بود و کاربر حق هرگونه ادعایی را نسبت به بهین یار از خود سلب می نماید، بدیهی است پس از رفع مانع توافق نامه حاضر و کلیه تبعات آن به قوت خود باقی است. این توافق نامه در 16 ماده به اطلاع کامل شما رسانده شده و شما در کمال اطلاع و رضایت خاطر و سلامت عقل، این توافق نامه و تبعات آن را قبول نموده اید. استفاده از بهین یار به معنی اعلام قبولی و توافق می باشد و اظهار شما مبنی بر عدم اطلاع و آگاهی از این توافق و یا نداشتن سمت از جانب شخص حقیقی و یا حقوقی به هیچ عنوان مورد قبول نمی باشد.

© 2018 کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به بهین یار است | طراحی شده توسط گتنا